Laminácia obočia

Získať krásne a perfektne upravené obočie s dlhotrvajúcim efektom je jednoduché vďaka nášmu špičkovému postupu laminácie obočia, ktorý vám zaručí dokonalý vzhľad bez námahy!

Výhody laminácie obočia zahŕňajú:

  1. Tvarovanie a zvýraznenie: Laminácia pomáha vytvoriť precízny tvar obočia a zvýrazňuje jeho prirodzenú krásu.
  2. Dlhodobý efekt: Po laminácii môže obočie vydržať v správnom tvare až niekoľko týždňov.
  3. Vzhľad hustejších obočí: Laminácia môže zlepšiť dojem hustejších a plných obočí, čo je pre niektorých ľudí žiadaným efektom.
  4. Nemusíte používať  ceruzky a gély na obočie: Laminované obočie vyzerá prirodzenejšie, čo znamená, že nemusíte dennodenne používať  ceruzky a gély na obočie.

Laminácia obočia je kozmetický postup, ktorý sa používa na tvarovanie, spevnenie a zlepšenie vzhľadu obočia. Tento postup získal na popularite v posledných rokoch a mnohé ženy ho uprednostňujú, pretože výrazné a dobre upravené obočie môže podčiarknuť tvár a dodá jej celkový harmonický vzhľad.

Samotný proces laminácie obočia zahŕňa aplikáciu špeciálnej látky (laminovacieho gélu) na obočie. Táto látka dokáže obočie spevniť a fixovať do žiaduceho tvaru, čím sa zlepší jeho vzhľad. Po aplikácii laminovacieho gélu sa obočie upravuje podľa želanej formy, ktorá najlepšie sadne k tvári klientky.