O Skin beauty house

SKIN beauty house ponúka celý rad služieb: Hĺbkové čistenie pleti (dostupná aj  Hydrodermabrázia), Hydratačné ošetrenia, Anti-akné ošetrenia, Liftingové ošetrenia, OxyGeneo ošetrenie, Laminácia obočia, Laminácia mihalníc, Líčenie, Úprava a farbenie obočia, Mezoterapia, IPL Trvalá depilácia, Odstraňovanie tetovania, Carbon Peel a ďalšie.


Vitajte!

 

Som Viktória a chcela by som Vás privítať na mojej webovej stránke. S radosťou Vám predstavujem svoju vášeň pre kozmetiku a skrášľovanie. Odjakživa som túžila otvoriť si vlastný kozmetický salón a teraz sa mi tento sen pomaly plní.


Mám tú česť oznámiť, že už od mája Vás budem môcť privítať v krásnych priestoroch môjho kozmetického salónu. S nadšením sa pripravujem prostredníctvom školení a skúšok, aby som Vám mohla poskytnúť najkvalitnejšie služby. Verím, že v blízkej budúcnosti sa stretneme a spoločne si užijeme krásne chvíle.


Pripojte sa ku mne na tomto vzrušujúcom dobrodružstve plnom krásy a sebavedomia. Na tejto stránke nájdete informácie o mojich poskytovaných službách, výhodách, ktoré Vám môžem ponúknuť, a neustále aktualizovaný kalendár s voľnými termínmi.


Nechajte sa hýčkať mojou odbornosťou, šikovnosťou a láskou k detailom. Teším sa na to, že Vás spoznám a pomôžem Vám cítiť sa krásne vo vlastnej koži. Sledujte moje webové stránky a buďte súčasťou mojej kozmetického salónu, ktorý je zároveň miestom oddychu a obnovy.


Váš úsmev a spokojnosť sú mojou najväčšou odmenou.

Kontaktujte ma a dohodnite si svoj termín. Teším sa na stretnutie!

Ostaňme v kontakte

Buď v čas informovaný o akciách nových procedúrach trendoch.